wef

SLUŽBY

Stává se Vám, že ráno otevřete skříň a díváte se do ní, jak do ledničky? Víte, že si něco musíte vzít, ale nechce se Vám nad tím přemýšlet? Vysiluje Vás chození po obchodech a vybírání toho pravého? Cítíte, že byste chtěl/a změnit styl oblékání, ale nevíte, jak na to?
Pokud odpovídáte kladně na položené otázky, kontaktujte mě ohledně PRVNÍ BEZPLATNÉ KONZULTACE.

 

PRVNÍ KONZULTACE:

První kontakt má fungovat jako úvodní seznámení s Vaší situací.
Probereme Váš denní program, vhodný styl oblékání , povykládáme si o tom, co od rad stylisty očekáváte a co Vám mohu nabídnout. Proto je zcela ZDARMA! Je jen na Vás, jestli se rozhodnete mé pomoci dále využít.

 

DALŠÍ KONZULTACE:

Je již naprosto individuální. Záleží na tom, jestli chcete pomoci pouze s nákupem nových kousků do šatníku, radikální změnou image nebo jen poradit, co si vzít na důležitou pracovní schůzku nebo slavnostní večírek. Můžeme také probírat aktuální trendy a pokusit se začlenit mnohdy bláznivé módní výstřelky do Vaší skříně.

 

KONZULTACE PŘI NAKUPOVÁNÍ:

Míváte chuť si něco koupit, ale nevíte, jestli Vám to sluší? Jsem tu proto, abych Vám objektivně řekla, co je pro Vás to pravé. Ideální je před nakupováním podstoupit alespoň hodinovou konzultaci (První konzultace ZDARMA), abychom co nejlépe mohli posoudit Vaši situaci a zvážit, co doporučit.
Při oblékání je důležité brát v úvahu několik faktorů. Zejména typ postavy, typ osobnosti, životní styl, barvu pleti a vlasů a podobně. Rozhodně nebudu klientům se sklony ke sportovnímu oblečení nutit pouze casual módu, ale pokusím se ukázat Vám i jiné alternativy než ty, na které jste zvyklí.

 

KONZULTACE, ORGANIZACE A PLÁNOVÁNÍ ŠATNÍKU:

Program je určen klientům, kteří se ocitli v situace, kdy využívají pouze zlomek svého ošacení, chtějí kompletně změnit svůj styl nebo neví, jak oblečení kombinovat.
Tato poradenská služba Vám zajistí nejen maximální efektivní využití Vašich svršků, ale i cenné rady, jak se oblékat.Dodatečně můžeme vytvořit i Vaši osobní příručku, kde budou shrnuty veškeré tipy, jak se oblékat, co dokoupit, na co si dát pozor a především, jak se s novou garderobou cítit skvěle.
Konzultace může proběhnout buď přímo u Vaší skříně doma nebo na dálku. Obsah skříně je zhodnocen, jsou doporučeny změny a celkové dotvoření nového šatníku prostřednictvím nákupů.

 

VYTVOŘENÍ NÁVRHU IMAGE

Jedná se o doplňkový program, který přispěje ke komplexní spokojenosti klienta. Lze využít i samostatně, ale vždy je lepší si projít minimálně třemi hodinami asistovaného nakupování (zkoušení oblečení). Na základě Vašich individuálních potřeb bude vytvořena prezentace a tutorial, který Vám pomůže se orientovat ve Vašem šatníku i v obchodech. Už budete mít jasno, jaké barvy se k vám hodí, jaké kousky máte kombinovat a proč přesně takto. Pokud nemáte mnoho času a stejně chcete vyzkoušet změnu, je možné se domluvit jen na úvodní konzultaci (ZDARMA) a vytváření návrhu pak probíhá na dálku.


DÁRKOVÝ POUKAZ

Hledáte zajímavý dárek k narozeninám? Věnujte svým blízkým dárkový poukaz na služby stylisty. Ušetříte jim nejen peníze, které by utratili za nevhodné oblečení, ale i čas, který by strávili hledáním vhodných kousků. Vhodné je darovat poukaz, kde je zahrnutá hodina úvodní konzultace, hodina v šatníku a tři hodiny nakupování.

osobni stylista poukaz brnoSlužby jsou poskytovány v Brně, ale po dohodě i na území celé ČR popř. SK.