JAK TO FUNGUJE?

Ozvěte se, domluvíme si první nezávaznou schůzku u kafe.

– Na této úvodní konzultaci vysvětlím základní pravidla, rady, tipy a triky, jak se kamarádit se svou skříní. Nejste si jisti, jaké barvy jsou pro Vás ty pravé? Nevadí, i tohle tam probereme. Trvá to zhruba hodinku.

– Druhý krok je návštěva šatníku. Pokud jste z Brna a okolí, ideál. Po domluvě jezdím i dál. Probíráme, jak vypadá Váš každodenní stereotyp, co byste chtěli změnit a co naopak zachovat. Šatník prohlédneme, vytřídíme a sepíšeme seznam, co je vhodné dokoupit.

– Třetím bodem programu jsou samotné nákupy. Nezáleží, jaký budget na to máte přichystaný, v second handech jsou totiž mnohdy hezčí a kvalitnější kousky, než v klasických nákupních centrech. Není problém se domluvit a zajet na nákupy i do ciziny.

– Naprostým extrémem jsou „nákupy domů„. I tohle umím. Přeměřím si Vás, probereme, jaký styl se Vám líbí a já vše obstarám a donesu až domů. Co nesedí, vrátím. Pokud nemáte rádi prostředí obchodů a lézt do kabinky je pro Vás noční můra, je tohle to pravé.

– Jste v obchodě a váháte, jestli tyhle kalhoty koupit? Není problém, vyfoťte, pošlete a zhodnotíme to spolu!

– Hodně lidí má problém párovat kousky k sobě. I s tímhle pomůžu – při návštěvě u Vás doma si vhodné kombinace fotíte. Když ráno přemýšlíte, co na sebe, zalovíte v mobilu a oblečete se podle „návodu“.

Pokud Vás to zaujalo, ozvěte se…